Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Statsoft STATISTICA

Uniwersytet Jagielloński zakupił roczną licencję na korzystanie z programów z rodziny STATISTICA  w ramach licencji Site License:

Przypominam, że licencja Uniwersytetu Jagiellońskiego (dla wszystkich pracowników i studentów Uczelni) obejmuje następujące moduły analityczne:

W skład systemu STATISTICA Data Miner wchodzą także:

W ramach licencji uzyskaliśmy prawo do instalowania tego oprogramowania i bezpłatnego używania w okresie obowiązywania umowy na wszystkich komputerach jednostek organizacyjnych UJ oraz na komputerach domowych pracowników i studentów UJ. Dostępna jest zarówno 32- jak i 64-bitowa wersja pakietu.

Aby uzyskać dostęp do plików instalacyjnych oraz kluczy instalacyjnych, należy zalogować się podając jako nazwę użytkownika swój pełny adres e-mail w domenie @uj.edu.pl, @doctoral.uj.edu.pl lub @student.uj.edu.pl, a jako hasło - hasło do swojego konta e-mail w jednej z powyższych domen.


Uwaga:

StatSoft Polska w kwietniu oferuje wszystkim pracownikom Uniwersytetu Jagiellońskiego zniżkę 30% na udział w otwartych szkoleniach on-line z zakresu analizy danych i Statistica.

Aby skorzystać z promocji, należy do 30 kwietnia przesłać zgłoszenie na wybrane szkolenie.

Wypełniony formularz zgłoszenia na kurs należy zeskanować i przesłać na adres: info@statsoft.pl. Warunkiem niezbędnym do skorzystania z promocji jest podanie na formularzu specjalnego kodu: StatApril.

Rabat 30% można wykorzystać na dowolne otwarte szkolenie z oferty StatSoft Polska, które odbędzie się w 2022 roku.

Szkolenia StatSoft pomagają zdobyć lub pogłębić wiedzę w zakresie statystyki, data mining, wizualizacji, badań rynkowych oraz korzystania z programów z rodziny Statistica i Spotfire, R i Python. Kursy są prowadzone przez specjalistów i praktyków z różnych dziedzin analizy danych z doskonałym przygotowaniem dydaktycznym i szeroką wiedzą w niewielkich grupach warsztatowych.

Zapraszamy do zgłaszania udziału!


Uwaga: zgodnie z warunkami aktualnie obowiązującej umowy, nie ma możliwości instalowania oprogramowania STATISTICA w wersji starszej niż STATISTICA 13.
 


Uwaga: są już dostępne klucze instalacyjne przedłużające działanie już zainstalowanego oprogramowania STATISTICA 12.5 i 13 oraz klucze do nowych instalacji oprogramowania STATISTICA 13. Klucze te są ważne do 31 października 2023 roku.
 

Oprogramowanie dostępne w portalu Uniwersytetu Jagiellońskiego - po zalogowaniu! Zaloguj się