Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Statsoft STATISTICA

znak graficzny oprogramowania Statsoft STATISTICA

Uniwersytet Jagielloński zakupił roczną licencję na korzystanie z programów z rodziny STATISTICA w ramach licencji Site License:

Przypominamy, że licencja Uniwersytetu Jagiellońskiego (dla wszystkich pracowników i studentów Uczelni) obejmuje następujące moduły analityczne:

W skład systemu STATISTICA Data Miner wchodzą także:

W ramach licencji uzyskaliśmy prawo do instalowania tego oprogramowania i bezpłatnego używania w okresie obowiązywania umowy na wszystkich komputerach jednostek organizacyjnych UJ oraz na komputerach domowych pracowników i studentów UJ. Statistica 13 dostępna jest zarówno w wersji 32-bitowej jak i 64-bitowej. Statistica 14 jest dostępna wyłącznie w wersji 64-bitowej.

Aby uzyskać dostęp do plików instalacyjnych oraz kluczy instalacyjnych, należy zalogować się podając jako nazwę użytkownika swój pełny adres e-mail w domenie @uj.edu.pl, @doctoral.uj.edu.pl lub @student.uj.edu.pl, a jako hasło - hasło do swojego konta e-mail w jednej z powyższych domen.

Uwaga: zgodnie z warunkami aktualnie obowiązującej umowy, nie ma możliwości instalowania oprogramowania STATISTICA w wersji starszej niż STATISTICA 13.
 

Oprogramowanie dostępne w portalu Uniwersytetu Jagiellońskiego - po zalogowaniu! Zaloguj się